3 Boyutlu Tasarım

Lale Mimarlık 3d Modelleme

Lale Mimarlık 3d Tasarım Modelleme Çizim Görselleştirme 3d tasarım proje modelleme hizmetleri vermekte olup, 3d tasarım konusunda uzmanlaşmıştır, profesyonel olarak 3d tasarım hizmetleri yapılmaktadır, 3d tasarım uzmanı olarak uzun yıllardır çalışmakta olup bir çok inşaat firmasına hizmet etmiş bulunmakta, şaat mimari projelerinin 3d tasarım hizmetlerini mimarlarla da ortaklaşa yürütmektedir.

 

Mimari projesi çizilmiş olan inşaatın istenilen şekilde 3d tasarım hizmeti verilmete olup, cephe kaplaması olarak kompozit cephe, silikon cephe, prekast cephe, mantolama cephe 3d tasarımları yapılmaktadır. bina cepheleri ve bloklu projelerin 3d tasarımları yapıldıktan sonra bahçe 3d tasarımları, arazi 3d tasarımları, peyzaj 3d tasarımları uzman 3d tasarım ekibi taradından yapılmaktadır.

3d tasarım katalog iç maken 3d tasarım, kat planı 3d tasarım işleride bir bütün olarak yapılır ve kataloglarınızda kullanabilirsiniz. Prekast Söve cephe dekorasyon ürünleri ile binanızın cephesini zarif, estetik, klasik ve modern bir görünüme kavuşturur.

Mimarlık büroları, İnşaat ve Müteahhitlik  firmaları, Dış Cephe Malzemesi Üretici ve uygulama yapan firmaların sunum projelerinde kullanmak üzere 3 Boyutlu Mimari Görsel projeler, Dış Cephe, iç Mekan, Kat Planı Tasarımları sunmaktayız.